Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Зона Б-19
295 000 €
576 969.85 лв.

(2 950 €, 5 769.70 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:32 на 14 април, 2026 год.
Обявата е посетена 817 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
4-ти от 20
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Продава се изключително удобен и функционален апартамент в близост до пазара Димитър Петков и метростанция Константин Величков.Жилището включва светъл кухненски бокс с трапезария, просторен хол и две самостоятелни спални.Два санитарни възела. Топъл и слънчев апартамент, с възможноснт за преустройство в четиристаен.Голям паркинг пред блока.Агенцията работи с комисионна.
Особености
ЕПК
За контакт:
0883209710
Брокер:
Цветанка Петрова
0883209710
Офис: Имотен свят
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИЗТОК - ЛОЗЕН
02/9900
ИЗТОК - ЛОЗЕН logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2010 г.
iztok.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, София
http://lozen-imoti.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Зона Б-19
Обява: 1c177616634921761

295 000 €
576 969.85 лв.
История на цената
(2 950 €, 5 769.70 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Зона Б-19

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност